Reyhanlı Belediyesi Ramazan Paketi Dağıtmaya Devam ediyor - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

15 Ağustos 2022 - 07:18

Reyhanlı Belediyesi Ramazan Paketi Dağıtmaya Devam ediyor

Reyhanlı Belediyesi Ramazan Paketi Dağıtmaya Devam ediyor
Son Güncelleme :

01 Temmuz 2016 - 9:27

Bu Haber 15 kez okunmuştur.
reklam

Ramazan Gıda Paketi Projemiz hız kesmeden devam etmektedir. Hayırsever vatandaşlardan gelen yardımlarla birlikte ilçemizde ikamet eden ihtiyaç sahibi ailelerin Reyhanlı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfından tespit edilen gelir bilgileri doğrultusunda, ailelerin adreslerine gıda paketi teslim edilmektedir.
Ramazanda birliğimizden bereket doğsun, Ramazan sofrasında sizin de tuzunuz olsun! Sloganı ile başlattığımız bu proje ile Toplumda yardımlaşma bilincini canlı tutmak, Ramazan ayı atmosferini tüm kesimlere yansıtmak maksadıyla gönüllülük esasına göre hayırsever vatandaşlarımızın da desteklerini alarak yardımlarımızı tek tek ihtiyaç sahiplerine ulaştırmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Ramazan ayının son günlerine yaklaştığımız bu günlerde Muşluoğulları Uluslararası Nakliyat Tic. A.Ş, Çelik Karo Parke İnşaat ve CRISIS AID isimli Suriyeli firma sahiplerinden gelen 1130 adet Ramazan paketi malzemelerinden oluşan Ramazan Gıda Kolisini ihtiyaç sahibi ailelerimize, Reyhanlı Zabıta ekipleri tarafından ulaştırılarak sevinçlerine ortak olduk.
İhtiyaç sahibi ailelerin mutfaklarına bir katkı sağlamak amacıyla yapılan bu hizmetimiz vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gördü, yapılan hizmetten çok memnun olduklarını dile getiren aileler, hayırsever vatandaşlarımıza ve Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi’ye teşekkür ederek hayır duaları ettiler.
(Haber Merkezi)
ramazanp2016hzrramazanp2016hzr3

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.