REYHANLI BELEDİYESİ ÜST YAPI ÇALIŞMALARINDA HIZ KESMİYOR « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

28 Eylül 2021 - 17:03

REYHANLI BELEDİYESİ ÜST YAPI ÇALIŞMALARINDA HIZ KESMİYOR

REYHANLI BELEDİYESİ ÜST YAPI ÇALIŞMALARINDA HIZ KESMİYOR
Son Güncelleme :

07 Temmuz 2017 - 8:44

Bu Haber 2 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı Belediyesi Bayır Mahallesi Açıkel sokak, Atatürk caddesi ve İlyas Hoca caddelerinde asfalt yamaları ile parke tadilatı çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.
Reyhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi’nin başlattığı yol onarım çalışmaları kapsamında, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri 04 Temmuz 2017 Salı günü Bayır Mahallesi Açıkel sokak, İlyas hoca ve Atatürk caddelerinde asfalt yamaları ile parke onarım çalışmalarını gerçekleştirdi.
Reyhanlı Belediyesi’nden yapılan açıklamada; Bayır Mahallesinde Tedaş’ ın elektrik şebekesi çalışmaları nedeniyle yollarda hasar oluştuğu buna bağlı olarak asfalt yaması çalışması ile Atatürk Caddesinde parke taşı tadilatı yapıldığı belirtildi.
Reyhanlı Belediyesi, şehir genelindeki yolların durumuna göre ihtiyaç duyulan yerlerde asfalt dökme, asfalt yaması, parke döşeme ve parke onarımı işlerinin gerçekleştirilerek şehrin güzel görünüme kavuşması için çalışmaların devam edileceğini vurguladı.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.