REYHANLI BELEDİYESİ UYARDI - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

28 Mayıs 2023 - 16:29

REYHANLI BELEDİYESİ UYARDI

REYHANLI BELEDİYESİ UYARDI
Son Güncelleme :

24 Ocak 2020 - 9:43

Bu Haber 9 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı Belediyesi vatandaşları, kömür atıklarını ve küllerini söndürerek çuvallayarak çöp kontıynırlarına bırakmaları yönünde uyardı.
Kış ayında kullanılan kömür atıklarının sağa sola rasgele bırakmanın insan sağlığını ciddi bir şekilde tehdit ettiğini belirten belediyeden şu açıklama geldi, “Kömür artıkları hem çevreye zarar veriyor, hem de görüntü kirliliğine neden oluyor. Belirlediğimiz çöp bidonlarına çöp yerine kömür külü atılıyor. Oysa çöp bidonlarına kesinlikle kömür atıklarının atılmaması konusunda vatandaşlarımızı defalarca uyardık. Tekrar uyarıyoruz. Çöp alanlarına kömür atığı atılmamalı. Zabıta ekiplerimizin bu tür denetimleri mahalle aralarında aralıksız devam edecektir. Kömür atıklarını sağa sola atan vatandaşlar hakkında kesinlikle cezai işlemeler başlatılacaktır. Daha güzel ve yaşanılır bir Reyhanlı için kış boyunca vatandaşlarımızdan tek isteğimiz kömür atıklarını çuvallara doldurarak bırakmalarıdır.
Tüm vatandaşlarımızın Temizlik İşleri Müdürlüğümüze yardımcı olup, Bu konuda duyarlı olmalarını istiyoruz.”

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.