Reyhanlı Belediyesi’nden 50 Bin Ton Sıcak Asfalt Çalışması - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

15 Ağustos 2022 - 06:24

Reyhanlı Belediyesi’nden 50 Bin Ton Sıcak Asfalt Çalışması

Reyhanlı Belediyesi’nden 50 Bin Ton Sıcak Asfalt Çalışması
Son Güncelleme :

30 Mart 2017 - 19:04

Bu Haber 34 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı Belediyesi bahar mevsiminin başlayıp havaların ısınmasıyla birlikte yol ve asfalt çalışmalarına hız verdi.
Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi’nin daha önce söz vermiş olduğu 50 bin ton sıcak asfalt çalışmaları kapsamında, ilk etabı olan Bağlar Mahallesi’nde (Reyhanlı Vergi Dairesi, Mustafa Kemal Üniversitesi ve Liseler bölgesi) yol çalışmalarımız tamamlandı. İkinci etap Yeni Mahalle M. Ali Karakuş Caddesi ve devamında Cemil Meriç Caddesi (Reyhanlı Lisesi bölgesi) asfaltlanacak.
Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Şanverdi, “Vatandaşlarımıza vermiş olduğumuz sözleri yerine getirmek için bütün birimlerimizle gece gündüz demeden çalışmaktayız. ilçemizin muhtelif mahallelerinde asfaltlama ve yol yapımı çalışmalarına süratle başlamış bulunmaktayız. Asfaltlama çalışmalarımıza başlarken, aciliyet gerektiren ve buna bağlı olarak Üniversite, diğer okul önleri ve vatandaşlarımızın yoğun olarak kullandıkları mahallelerimizin etrafını önceliğimize aldık. Sebebi de evlatlarımızın rahat bir ortamda eğitim ve öğretim görmelerini sağlamaktır. En kısa sürede ilçemizin diğer mahallelerine asfaltlama çalışmalarımız yapılacaktır. Reyhanlı’lı hemşerilerimiz müsterih olsunlar. İhtiyacı olan bütün mahallelerimizin asfaltlamaları yapılıp kısa sürede bitirilecektir.” dedi.
17498839_1866335526946325_7768802196686162275_nBağlar Mah.Cumartesi Pazarı Sokak (8)

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.