Ana Sayfa manset 9 Ağustos 2019 64 Görüntüleme

Reyhanlı Belediyesinden Sosyal ve Toplumsal bir proje

Sosyal belediyecilik kapsamında, yaşanabilir bir kent ortamı, çağdaş ve toplumu düşünen bir belediye olarak, Reyhanlı Belediyesi Park ve Bahçe Müdürlüğü ve Toplum İçin Yenilik Derneği ortaklaşa bir proje başlattı.
Toplum İçin Yenilik Derneği öğrencileri ve Park Bahçe Müdürlüğü ekipleri hazırladıkları proje ile çevremizi temiz tutmak, güzelleştirmek, çirkin görüntülerden kurtulmak, çevreci, temiz ve güzel görsellerden oluşan resimleri park duvarlarına çizerek daha yaşanabilir bir çevre için ellerini sıvadılar.
Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu yapılan çalışmaları yerinde görüp incelemek üzere dernek öğrencilerinin yanına gelerek yürüttükleri çalışmaları izledi ve Derneğin başkanı ve öğrencilerinden çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Daha sonra Toplum İçin Yenilik Derneği Başkanı ve dernek öğrencileri başkan Hacıoğlu’nu derneklerine davet ettiler. Derneği ziyaret eden başkan Hacıoğlu dernek öğrencileri yaptıkları çalışmaları tek tek anlatarak bir sunum gerçekleştirdiler, Başkan Hacıoğlu yapılan projeleri gördü, inceledi ve projeler hakkında öğrencilerden bilgi aldı. İkili sohbet ortamında geçen ziyaret esnasında düşük maliyetlerle yapılan ve insan hayatını kolaylaştıran, güzelleştiren ve Toplum yararına yapılan projeleri titizlikle incelediğini, projelerde emek sarf eden öğrencileri tebrik ettiğini ve öğrencilerin çalışmalarını çok beğendiğini ayrıca bu çalışmaların tüm şehre yansıması için gerekli desteğin sağlanacağını dile getirdi.
Başkan Hacıoğlu, çalışmalarından dolayı öğrencilere ve dernek çalışanlarına teşekkürlerini ileterek oradan ayrıldı.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Tema Tasarım | iSmail DÖNER