Reyhanlı Belediyesi’nden su kesintilerine açıklama « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

25 Ocak 2022 - 23:55

Reyhanlı Belediyesi’nden su kesintilerine açıklama

Reyhanlı Belediyesi’nden su kesintilerine açıklama
Son Güncelleme :

17 Temmuz 2018 - 9:02

Bu Haber 10 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı Belediyesi ilçedeki su kesintileri nedeniyle açıklama yaptı. Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;
“SU KESİNTİSİ ZULMÜ” ve Reyhanlı halkı “HAKETTİĞİ HİZMETİ” almaması Allah’tan revamı? “Hatay genelinde olduğu gibi Reyhanlı ilçemizde ki su kesintilerinin müsebbibi Hatay Büyük Şehir Belediyesi ve HATSU’ dur.
Bu konunun yetkililerinin derhal kalıcı ve kesin çözümler getirmesini bekliyoruz. Konu ile ilgili yapılan toplantılarda su sorununu defalarca gündeme getirmemize rağmen kalıcı çözümler getirmeyen HATSU görevlilerinin, Reyhanlı’nın hali hazırda 5 adet çalıştırılmayan su kuyusu bulunmakta olduğu ve faaliyete geçirilmediği, Bu su kuyuları neden devreye alınıp insanların temel ihtiyacı olan su hizmeti verilmemektedir. Her ne olursa olsun bizler, Reyhanlı Belediyesi olarak Hatay Büyükşehir Belediyesi ve HATSU’nun yapmadığı veya yapamadığı hizmetleri Reyhanlı halkımız için yapmayı kendimize bir borç biliyoruz. Belediyemizin imkanları dahilinde tüm araç ve gereçleri ile hizmet vermeye çalışıyoruz.
Değerli hemşehrilerimize bu hizmetleri verirken herhangi bir ayrım yapmaksızın adil ve eşit bir şekilde hizmet vermeye özen gösteriyoruz, bundan sonrada vermeye devam edeceğiz”denildi.


YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.