Reyhanlı Belediyesine Hizmet Amaçlı Bir İş Makinesi daha eklendi - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

15 Ağustos 2022 - 07:52

Reyhanlı Belediyesine Hizmet Amaçlı Bir İş Makinesi daha eklendi

Reyhanlı Belediyesine Hizmet Amaçlı Bir İş Makinesi daha eklendi
Son Güncelleme :

22 Mart 2016 - 9:01

Bu Haber 17 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı Belediyesi İlçe halkına daha kaliteli hizmet sunabilmek için iş makinesi filosuna bir araç daha ekledi.
Reyhanlı belediyesi, Garaj amirliği envanterine kayıtlı olan iş makinelerini ihtiyaç önceliğine göre yenileyerek halkımıza daha kaliteli hizmet sunmak adına çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.
Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi yapmış olduğu konuşmasında şunları söyledi; “Garaj amirliğimiz envanterinde bulunan bazı iş makinelerimiz ekonomik ömrünü tamamladığından sürekli arıza veriyordu. Bu durumda halkımıza sunduğumuz hizmetin kalitesini olumsuz yönde etkiliyordu. Bu sorunları gidermek adına bazı araştırmalar yaptık ve bu iş makinesi üzerinde karar kıldık. 185.000 TL tutarındaki bu aracımızı Devlet Malzeme Ofisinden temin ederek halkımızın hizmetine sunduk. Aynı zamanda 95.000 TL tutarındaki bir adet silindiri de DMO’ne sipariş verdik. Allahın izni ile en kısa zamanda onu da araç filomuza katarak halkımızın hizmetine sunacağız” dedi.
(Haber Merkezi)
IMG_0050IMG_0044IMG_0076IMG_0081

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.