REYHANLI ESNAF VE SANATKARLAR ODASI İLE ÖZEL MMT AMERİKAN HASTANESİ ARASINDA İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALANDI - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

23 Mayıs 2022 - 19:31

REYHANLI ESNAF VE SANATKARLAR ODASI İLE ÖZEL MMT AMERİKAN HASTANESİ ARASINDA İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALANDI

REYHANLI ESNAF VE SANATKARLAR ODASI İLE ÖZEL MMT AMERİKAN HASTANESİ ARASINDA İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALANDI
Son Güncelleme :

12 Mart 2022 - 21:18

Bu Haber 54 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı Esnaf ve Sanatkârlar Odası ile Reyhanlı Özel MMT Amerikan Hastanesi arasında indirim protokolü imzalandı. Protokole göre, Reyhanlı Esnaf ve Sanatkârlar Odası üyeleri ile birinci derece yakınları Reyhanlı Özel MMT Amerikan Hastanesi tarafından indirimli olarak hizmet alacak.

Reyhanlı Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Mehmet Ateş, 2’inci Başkan İbrahim Barutçu ve Genel Sekreter Hamit Bayır, deneyimli ve güçlü sağlık kadrosu, tıp teknolojisinde ileri donanımlarıyla, tüm dallarda hizmet veren MMT Özel Amerikan hastanesini ziyarette bulundular.

Hastane yönetiminin yakın ilgi ve alakalarından dolayı tüm görev yapan personel ve Hastane Müdürü Levent Kürüz ‘e teşekkürlerini ileten Başkan Mehmet Ateş, Reyhanlı Özel MMT Amerikan Hastanesinin Reyhanlı’ya hayırlı olmasını temenni ederek, tedavi gören hastalara geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Hastane yönetiminden yapılan açıklamada; “Bu Sürece dahil olan  Reyhanlı Esnaf ve Sanatkârlar Odası üyeleri ile birinci derece yakınlarına  teşekkür eder. Hayırlı olmasını temenni ederiz” denildi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.