REYHANLI GÖKKUŞAĞI ANAOKULU ÖĞRENCİLERİ VE CEMİL ŞÜKRÜ ÇOLAKOĞLU ÖĞRENCİLERİNDEN BAŞKAN SAVAŞA ZİYARET « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

18 Eylül 2021 - 12:21

REYHANLI GÖKKUŞAĞI ANAOKULU ÖĞRENCİLERİ VE CEMİL ŞÜKRÜ ÇOLAKOĞLU ÖĞRENCİLERİNDEN BAŞKAN SAVAŞA ZİYARET

REYHANLI GÖKKUŞAĞI ANAOKULU ÖĞRENCİLERİ VE CEMİL ŞÜKRÜ ÇOLAKOĞLU ÖĞRENCİLERİNDEN  BAŞKAN SAVAŞA  ZİYARET
Son Güncelleme :

24 Ocak 2017 - 8:23

Bu Haber 10 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı Gökkuşağı Anaokulu Öğrencileri ve Cemil Şükrü Çolakoğlu öğrencileri ve öğretmenleri Hatay Büyük Şehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a nezaket ziyaretinde bulundu.
Ziyarete gelen minik öğrencileri ve öğretmenleri makamında ağırlayan Başkan Savaş, öğrencileri sıcak bir ilgi ile karşılayarak öğrencilere sizler bizlerin geleceğisiniz diyerek, hayatlarına yön verecek önemli tavsiyelerde bulundu.
Soru cevap şeklinde geçen sohbette çocukların dilinden Hatay ilimizde nelerin yapılması gerektiğine kulak veren Başkan Savaş, küçük yaşta duyarlı ve bilinçli birer vatandaş yetiştirmenin önemini vurgularken bunun ancak siz değerli öğretmenlerimizin yetiştireceği yeni nesillerle gerçekleşeceğine değindi.
Ziyarete gelen okul idarecileri ve öğretmenleri, eğitime ve eğitim kurumlarına verdiği destekten dolayı Başkan Savaş’a teşekkür ederken Özel Reyhanlı Gökkuşağı Okulu Müdürü Ahmet İlhan Turan ise bir plaket takdim etti.
Başkan Savaş, ziyaret sonrasında tüm öğrencilere iyi dilek ve temennilerde bulunarak, konukları ile günün anısına fotoğraf çekildi.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.