REYHANLI HACIOĞLU DEDİ - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

28 Mayıs 2023 - 16:54

REYHANLI HACIOĞLU DEDİ

REYHANLI HACIOĞLU DEDİ
Son Güncelleme :

02 Nisan 2019 - 9:27

Bu Haber 42 kez okunmuştur.
reklam

31 Mart yerel seçiminde, Reyhanlı İlçesi’nde Cumhur İttifakı adayı Mehmet Hacıoğlu (AK Parti) belediye başkanı oldu.
Resmi olmayan sonuçlara göre belediye başkanlığını kazanan Hacıoğlu için partililerin yanı sıra Reyhanlılıların katılımıyla kutlama yapıldı.
Seçim bürosu önünde toplanan vatandaşlara seslenen Mehmet Hacıoğlu, gelecek 5 yıl içerisinde Reyhanlı için hazırladığı projelerini el birliği ile hayata geçireceklerini söyleyerek tüm vatandaşlara teşekkür etti.
Kutlamaya katılan AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Şanverdi, İlçe başkanı Mehmet Yumuşak, önceki belediye başkanı Mehmet Çüter’de yaptıkları konuşmalarında vatandaşlara teşekkür ettiler.
ALINAN SONUÇLAR
Ak Parti Mehmet Hacıoğlu 26.679 %59,11
CHP Nihat Dağ
16.892 %37,42
Bağımsız Fuat Cünedioğlu 1.082 %2,40
Saadet Partisi Zabit Çelik
263 % 0,58
BTP 199 % 0,44

HACIOĞLU’DAN TEŞEKKÜR MESAJI
Reyhanlı Belediye Başkanlığına seçilen Mehmet Hacıoğlu, sosyal medya hesabından bir teşekkür mesajı yayımladı.
Hacıoğlu mesajında şunları vurguladı.
“Saygıdeğer hemşehrilerim, Gönül Belediyeciliği ilkesi ile Cumhur İttifakı AK Parti Reyhanlı Belediye Başkan Adayı olarak girmiş olduğumuz 2019 Yerel Seçimlerinde, şahsıma ve mensubu bulunduğum Cumhur İttifakına göstermiş olduğunuz yoğun ilgi ve teveccühe teşekkür eder, en kalbi saygı, sevgi ve muhabbetlerimi sunarım. Emeği geçen Ak Parti İlçe Teşkilatına ve Başkanına, MHP İlçe Teşkilatına ve Başkanına, Ak Parti ve MHP Kadın Kollarına, Ak Parti Gençlik Kollarına ve Başkanına ,Ülkü Ocaklarına ve Başkanına, Belediye Meclis Üyelerine şükranlarımı sunuyorum. Seçim çalışmalarında bizleri yalnız bırakmayan tüm kardeşlerime gönülden teşekkürlerimi sunuyorum. Sayın Milletvekillerimiz Hüseyin ŞANVERDİ ve Sayın Lütfi KAŞIKÇI Beylere şükranlarımı sunuyorum. Seçim maratonu bitmiştir. Artık Reyhanlı’ya hizmet zamanı diyorum. Tüm Reyhanlılı hemşerilerime eşit bir şekilde hizmet edeceğime ve bütün Reyhanlı’ nın Başkanı olacağımdan kimsenin şüphesi olmasın. Saygı, sevgi ve muhabbetlerimi sunuyorum.”

????????????????????????????????????


????????????????????????????????????

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.