REYHANLI MUHTARLARINDAN GENEL MÜDÜR ÇAPARALİ’YE ZİYARET « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

24 Ekim 2021 - 07:04

REYHANLI MUHTARLARINDAN GENEL MÜDÜR ÇAPARALİ’YE ZİYARET

REYHANLI MUHTARLARINDAN GENEL MÜDÜR  ÇAPARALİ’YE ZİYARET
Son Güncelleme :

21 Haziran 2019 - 9:18

Bu Haber 22 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (HATSU) Genel Müdürü Mehmet Çaparali, mahalle sakinlerinin sesi olan muhtarları ağırlayarak istişare toplantılarını sürdürüyor.
Mahalle muhtarları tarafından yapılan ziyaretler kapsamında, Reyhanlı Bükülmez Mahalle Muhtarı Hüseyin Dolgun, Akyayla Mahalle Muhtarı Mustafa Sert, Mehmetbeyli Mahalle Muhtarı Yusuf Konmaz, Davutpaşa Mahalle Muhtarı Cuma Çetintaş, Genel Müdür Çaparali’ye ziyaret gerçekleştirdi.
Sohbet havasında gerçekleşen ziyarette HATSU tarafından Hatay’a kazandırılan ve bundan sonraki süreçte yapılacak olan yatırımlar ile ilgili istişarelerde bulunuldu.
Atıksu Arıtma Tesisleri, altyapı yatırımları gibi hizmetlerin değerlendirildiği toplantıda mahalle muhtarları yapılan çalışmaların Hatay halkının sağlığı ve geleceği için önemli olduğuna dikkat çekerek teşekkür etti.
Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Genel Müdür Çaparali, mahallenin sesi olan muhtarların toplumda önemli yer teşkil ettiğini ve yapılacak hizmetlerde köprü görevi gördüğünü ifade ederek yeni göreve başlayan mahalle muhtarlarına başarılar diledi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.