Reyhanlı MYO öğrencileri tutuklu ve hükümlülerin yaptığı el işlerini satışa sundu « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

24 Eylül 2021 - 17:37

Reyhanlı MYO öğrencileri tutuklu ve hükümlülerin yaptığı el işlerini satışa sundu

Reyhanlı MYO öğrencileri tutuklu ve hükümlülerin yaptığı el işlerini satışa sundu
Son Güncelleme :

05 Nisan 2019 - 9:44

Bu Haber 14 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı İlçesi, B Tipi Kapalı Ceza Evinde bulunan tutuklu ve hükümlülerin yaptıkları el işi göz nuru çeşitli hediyelik eşyalar hazırlanan stantta satışa sunuldu.
MKÜ, Reyhanlı Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu öğrencileri Toplumsal Hizmet Projesi kapsamındaki ‘Umuda el at’ projesi ile Reyhanlı B Tipi Kapalı Ceza Evinde bulunan tutuklu ve hükümlerin hazırladıkları aralarında anahtarlık, çakmaklık, tespih ve gemi gibi çeşitli el işlerini belediye binası önünde kurdukları stantta satışa sundular.
Reyhanlı Cumhuriyet Başsavcısı Osman Öztürk ve ceza evinden sorumlu Cumhuriyet Savcısı Emre Öner, öğrencilerin karşılık beklemeden sadece tutuklu ve hükümlülere gelir sağlanması amacıyla yapmış oldukları hediyelik eşyaları satacaklarını ve elde edilecek gelirinde sahiplerinin hesabına yatırılacağını söyledi.
Bu arada projeden sorumlu öğrenci grubu başkanı Yağmur Çamlıca, hediyelik eşyaları satarak tutuklu hükümlülere maddi destek sağlayacaklarını belirtti.

????????????????????????????????????


????????????????????????????????????

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.