Reyhanlı Pazarcı esnafa tam not - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

8 Aralık 2023 - 06:12

Reyhanlı Pazarcı esnafa tam not

Reyhanlı Pazarcı esnafa tam not
Son Güncelleme :

10 Mayıs 2021 - 16:23

Bu Haber 23 kez okunmuştur.
reklam

İçişleri Bakanlığı’nın semt pazarı yasağına uygun olarak Reyhanlı’da açılan semt pazarına Reyhanlı Kaymakamı Ali Candan ve Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu, beraberindeki güvenlik güçleriyle birlikte denetim gerçekleştirdi.
İlçedeki esnafların konulan kurallara harfiyen uyduklarını belirten Başkan Hacıoğlu, esnafları kutladı. Başkan Hacıoğlu denetim ile ilgili yaptığı açıklamada, “Kaymakamımız Ali Candan, ilçe Emniyet Müdürümüz Ali Çolak ve İlçe Jandarma komutanımız Abbas Çelik ile birlikte Semt Pazarlarımızı Ziyaret ederek Alış-Veriş yapan Vatandaşlarımızın ve Esnaflarımızın Kadir gecesini Tebrik ettik. Maske, Mesafe ve Temizlik kuralı noktasında gerekli hatırlatmaları yaptığımız Vatandaşlarımıza ve Esnaflarımıza Sağlıklı Günler diler, Tüm Hemşerilerimin Kadir Gecesini Kutlarım” ifadelerini kullandı.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.