Reyhanlı polisi, Rahme Teyze’yi sevindirdi « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

31 Temmuz 2021 - 05:00

Reyhanlı polisi, Rahme Teyze’yi sevindirdi

Reyhanlı polisi, Rahme Teyze’yi sevindirdi
Son Güncelleme :

29 Haziran 2020 - 19:11

Bu Haber 9 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı ilçesinde ikamet eden 80 yaşındaki Rahme Avlar, öğlen saatlerinde yolda yürüdüğü sırada kurbanlık için biriktirdiği parayı kaybetti.
Kurbanlık parasını kaybettiğini fark eden Rahme Teyze, 155 polis merkezini arayıp durumu bildirmesi üzerine Reyhanlı İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri hemen harekete geçti.
Bu arada yaşlı kadının kurban kesemeyeceği için çok üzgün olduğunu öğrenen Reyhanlı İlçe Emniyet Müdürü Hayri Şahin, emniyet çalışanları arasında toplanan parayla bir kurbanlık alarak Rahme Teyzeye hediye etti. Hediye kurbanlığını gören Rahme Teyze, sevinçten gözyaşı döktü.
Rahme Avlar, “Ben kurbanlık için biriktirdiğim parayı kaybettim. Aradık aradık, bulamadık. Polisi aradık geldiler. Gittiler aradılar aradılar ama bulamadılar. Kalktılar bir kurban getirdiler eve kadar. Allah razı olsun oğlum. Rahme Teyzen size kurban olsun” diye konuştu.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.