Reyhanlı Ptt Şubesi Tayvan Kültür Merkezine Taşındı - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

16 Haziran 2024 - 18:32

Reyhanlı Ptt Şubesi Tayvan Kültür Merkezine Taşındı

Reyhanlı Ptt Şubesi Tayvan Kültür Merkezine Taşındı
Son Güncelleme :

05 Ağustos 2023 - 11:17

Bu Haber 178 kez okunmuştur.
reklam

Tayvan Kültür Merkezi’nden bir ilk daha, Hatay’ın firmaları arasında en iyi ve kapsamlı firmalardan biri olan Ptt Tayvan Kültür Merkezi’nde hizmet vermeye başladı.
Birden fazla ihtiyacı karşılayan bir işletme. Reyhanlı halkının ihtiyacı olan hizmet şimdi Tayvan Kültür Merkezi’nde karşılanacak. Deprem nedeniyle hasar gören Reyhanlı postanesi bundan sonra da merkezde hizmet vermeye devam edecek.
Reyhanlı ilçesi deprem nedeniyle ciddi göç aldığı için bu tür işletme bundan böyle Tayvan Kültür Merkezi Kurtuluş Mahallesi 1899 Sokak adresinde bulunan Ptt firması her konuda beklentilerinizi karşılayacaktır.
Ayrıca Ptt kargo hizmeti, havale, fatura ödeme hizmeti, para yatırma, mektup ve telgraf hizmeti de insanların işini kolaylaştırmaktadır. PTT kalifiye personelimiz ile hizmet vermektedir.
Konuyla ilgili açıklama yapan Tayvan Kültür Merkezi koordinatörü Prof. Dr. Chıu Chen Yu “Hizmet kalitemizi arttırmak için sürekli olarak analiz, denetim ve eğitim çalışmaları yapmaktayız. Çalışmalarımız birçok kamu kurumu tarafından örnek alınmakta ve Reyhanlı’nın birçok bölgesinde ihtiyaç olduğu için Merkezimizde bu hizmete aracı olmaktan büyük mutluluk duymaktayız. İnsanlarımıza kaliteli bilgi sağlamak ve işlerini kolaylaştırmak temel görevlerimizden biridir. Merkezimiz STK’lara hizmet verirken aynı zamanda kargo, finansal hizmetler ve iletişim alanında da işlerini kolaylaştırmaktır.” ifadelerini kullandı.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.