Reyhanlı Ufuk Eğitim Derneği’nden “Diğital Haçlı Seferleri ve Gençlerin Sosyal Medya Kullanımı” Konferansı « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

25 Ocak 2022 - 23:59

Reyhanlı Ufuk Eğitim Derneği’nden “Diğital Haçlı Seferleri ve Gençlerin Sosyal Medya Kullanımı” Konferansı

Reyhanlı Ufuk Eğitim Derneği’nden “Diğital Haçlı Seferleri ve Gençlerin Sosyal Medya Kullanımı” Konferansı
Son Güncelleme :

21 Aralık 2018 - 16:09

Bu Haber 50 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı Ufuk Eğitim Derneği ve Reyhanlı Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlediği “ Diğital Haçlı Seferleri ve Gençlerin Sosyal Medya Kullanımı “ konulu konferans gençlerin yoğun ilgisi ile gerçekleşti.
Konferansa Yıldız Teknik Üniversitesi öğretim üyesi Dr. Murat Dağıtmaç, Reyhanlı Milli Eğitim Şube Müdürü Abdulgani Şanverdi, Ufuk Eğitim Derneği Başkanı Ziraat Mühendisi Mustafa Şanverdi, Okul Müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Sosyal medyanın gençler tarafından nasıl kullanılması gerektiğine dair sunum yapan Dr. Murat Dağıtmaç, gençlerin sosyal medyaya kendilerini kaptırmamalarını etkilenen değil etkileyen olmalarını istedi.
Konferansta Öğretmenlere ve velilere sosyal medyanın günümüz için çok önemli olduğunu yasaklamak yerine daha doğru nasıl kullanılması gerektiği yönünde bilgiler aktarıldı.
Daha sonra Dr. Murat Dağıtmaç’a, Reyhanlı Ufuk Eğitim Derneği ve Reyhanlı Milli Eğitim Müdürlüğü adına plaket ve çiçek takdim edildi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.