Reyhanlı ve Altınözü’ne Spor Tesisi - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

25 Mayıs 2022 - 13:44

Reyhanlı ve Altınözü’ne Spor Tesisi

Reyhanlı ve Altınözü’ne Spor Tesisi
Son Güncelleme :

05 Haziran 2020 - 9:20

Bu Haber 7 kez okunmuştur.
reklam

AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Şanverdi’nin öncülük ettiği girişimler sonucunda Reyhanlı ve Altınözü’ne spor tesisi yapılması için anlaşmaya varıldı.
Ankara Spor Toto Teşkilat Başkanlığı’na yapılan ziyarette AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Şanverdi, Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu, Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı ve Spor Toto Teşkilat yetkilileri hazır bulundu.
Yapılan görüşmeler çerçevesinde iki ilçeye yeni spor tesisleri yapılması kararı alındı.
İLÇELERİMİZE HAYIRLI OLSUN
Anlaşmanın ardından Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu ve Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı yaptıkları ortak açıklamada, “Ankara’daki ziyaretlerimiz kapsamında Spor Toto Teşkilat Başkanlığını ile Belediyemizin birlikte yapacağı spor tesisleri ile ilgili protokol imzaladık. İlçemize hayırlı olsun. Gayretlerinden dolayı Milletvekilimiz Sayın Hüseyin Şanverdi’ye teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandılar.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.