REYHANLI’DA 100. YIL PARKI HİZMETE GİRDİ - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

16 Haziran 2024 - 18:28

REYHANLI’DA 100. YIL PARKI HİZMETE GİRDİ

REYHANLI’DA 100. YIL PARKI HİZMETE GİRDİ
Son Güncelleme :

30 Ekim 2023 - 12:27

Bu Haber 53 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı ilçesinde 100. Yıl parkının açılışı yapıldı.
Reyhanlı Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 100. Yılı münasebetiyle açılışı gerçekleştirilen 100. Yıl Parkı hizmete girdi.
Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu, 100 Yıl önce temelleri atılan, bugün gölgesinde birlik ve beraberlik içerisinde yaşadığımız Cumhuriyetimizin 100. Yılını Türkiye yüzyılını ilk günde olduğu gibi aynı heyecan ve coşkuyla kutlamanın sevincini paylaşıyoruz dedi.
Başkan Hacıoğlu, “100. Yıla ithafen Reyhanlı Belediyesi olarak yapımını tamamlamış olduğumuz 100. Yıl Parkının açılışını gerçekleştireceğiz. Bilindiği üzere kaliteli bir yaşam, çevresi ve kent dokusu, yapıları, ulaşım olanakları ve yeşil alanlar arasındaki dengeli bir mekansal ilişki ile mümkün bulunmaktadır. Günümüzde hızlı kentleşme, yeşil alanlara olan ihtiyacın önemini arttırmaktadır. Biz de Reyhanlı Belediyesi olarak bu gereksinimi ve ihtiyaçları göz önüne tutarak, 100. Yıl parkını ilçemize kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İnşallah bu konuda çalışmalarımız hız kesmeden devam edecektir. Açılışını yapacağımız 100. Yıl parkının ilçemize hayırlı olması dileğiyle emeği geçen tüm arkadaşlarımıza ve katılım sağlayan siz değerli misafirlerimize teşekkür ediyor, hepinize saygılar sunuyorum, hayırlı uğurlu olsun.”dedi.
Açılışa, Reyhanlı Kaymakamı Yasin Öztürk, Önceki dönem Hatay Milletvekili Hüseyin Şanverdi, Reyhanlı Garnizon Komutanı Piyade Yarbay Kenan Çelik, Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Burak Öztürk, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Erdoğan Çelik, İlçe Emniyet Müdürü 3. Sınıf Emniyet Müdürü Mehmet Türken, İdare Amirleri, STK Temsilcileri, Siyasi Parti Temsilcileri ve Vatandaşlar katıldı.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.