REYHANLI’DA 19 MAYIS COŞKUYLA KUTLANDI « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

28 Temmuz 2021 - 12:13

REYHANLI’DA 19 MAYIS COŞKUYLA KUTLANDI

REYHANLI’DA 19 MAYIS COŞKUYLA KUTLANDI
Son Güncelleme :

20 Mayıs 2019 - 11:13

Bu Haber 67 kez okunmuştur.
reklam

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 100. Yılı tüm yurtta olduğu gibi Reyhanlı ilçesinde de düzenlenen törenle coşkuyla kutlandı.
Tören programına, İlçe Spor Müdürü Halil Sarsar’ın, Atatürk Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı’na çelenk sunmasından sonra, saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunması ile başlandı.
İlçe Spor müdürü Halil Sarsar’ın yaptığı günün anlam ve önemini belirten konuşmasından sonra, öğrenciler tarafından Atatürk’ün gençliğe hitabesi ve şiirler okundu. Çeşitli spor branşlarında dereceye giren öğrencilerin isimlerinin okunmasının ardından tören sona erdi.
Törene, Kaymakam Fatih Çobanoğlu, Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu, C. Başsavcısı Osman Öztürk, Garnizon Komutanı P.Yüzbaşı Mehmet Göker, İlçe Jandarma Komutanı J.Yüzbaşı Abbas Çelik, Emniyet Müdürü Nadir Örten, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.
YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.