Reyhanlı’da AK Parti’nden halk ve esnaflara 20 bin adet maske « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

3 Ağustos 2021 - 13:07

Reyhanlı’da AK Parti’nden halk ve esnaflara 20 bin adet maske

Reyhanlı’da AK Parti’nden halk ve esnaflara 20 bin adet maske
Son Güncelleme :

16 Nisan 2020 - 11:31

Bu Haber 3 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı ilçesinde, AK Parti İlçe Başkanlığı tarafından esnaf ve vatandaşlara toplam 20 bin adet maske dağıtımı gerçekleştirilecek.
AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Yumuşak, Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu’nun da katılımı ile toplamda 20 bin adet maske dağıtımı yapacaklarını söyleyerek şuana kadar 5 bin adetin dağıtımının gerçekleştirildiğini belirtti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıklamış olduğu koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında, AK Parti İlçe teşkilatı olarak temin ettikleri maskelerin dağıtımının devam ettiğini belirten ilçe başkanı Mehmet Yumuşak, “Belediye Başkanımız Mehmet Hacıoğlu’nun katılımı ile birlikte vatandaşlarımıza maske dağıttık. Biz insanımızın yanındayız, bu zorlu günleri aşacağız. Tedbirlere uyalım. Tedbirler, bizi ve sevdiklerimizi hayatta tutmak için uygulayacağımız tek çaredir. Virüse karşı verdiğimiz mücadeleyi kazanacağız ve hayat tekrar normale dönecek” dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.