Reyhanlı’da anneler ziyaret edildi - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

25 Mayıs 2022 - 12:58

Reyhanlı’da anneler ziyaret edildi

Reyhanlı’da anneler ziyaret edildi
Son Güncelleme :

11 Mayıs 2020 - 17:46

Bu Haber 30 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı ilçesinde bir asrı geride bırakan anneler ile şehit anneleri ziyaret edildi, anneler günü kutlandı.
Kaymakam Ali Candan, AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Şanverdi, CHP Hatay Milletvekili İsmet Tokdemir, Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu, askeri ve mülki erkan anneler günü nedeniyle bir asrı geride bırakan anneler ile şehit annelerini evlerinde ziyaret ettiler. İlk ziyaret 102 yaşındaki Sıdıka Özdemir ile 102 yaşındaki Sultan Kuvvet’in evine yapıldı. Ziyarette İçişleri Bakanlığı’nın gönderdiği hediye ile birlikte hazırlanan hediyeler annelere verildi.
Ziyaretler kapsamında, şehit Yusuf Sural’ın annesi Hadice Sural, 11 Mayıs 2013’te Reyhanlı saldırısındaki sivil şehit Elif Kanlı’nın annesi Emine Kanlı ziyaret edildi. Ziyaret sırasında talepleri istekleri dinlenen annelere hediyeleri verildi. Törene eşlik eden İlçe Müftüsü Murat Akçay dua etti.
Reyhanlı’da Kaymakamlık Sosyal Vefa, Dayanışma ve Yardımlaşma Vakfı, Milli Eğitim Müdürlüğü, müftülük, sosyal hizmet merkezi, Emniyet Müdürlüğü ve jandarma komutanlığı görevlilerince ilçe genelinde bulunan 100 yaş üzeri anne ile 48 şehit annesi de ziyaret edildi.
Kaymakamlık Sosyal Vefa, Dayanışma ve Yardımlaşma Vakfı, Milli Eğitim Müdürlüğü, müftülük, sosyal hizmet merkezi, Emniyet Müdürlüğü ve jandarma komutanlığı görevlilerince ilçe genelinde bulunan 100 yaş üzeri anne ile 48 şehit annesi de ziyaret edildi.


YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.