Reyhanlı’da Asfalt Çalışmaları Başladı « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

6 Aralık 2021 - 19:51

Reyhanlı’da Asfalt Çalışmaları Başladı

Reyhanlı’da Asfalt Çalışmaları Başladı
Son Güncelleme :

21 Temmuz 2015 - 18:02

Bu Haber 5 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı’na bağlı ekipler, Büyükşehirin yetki ve sorumluluğunda bulunan yolları asfaltlamaya devam ediyor.
Zorlu kış şartları, araçların bu yolu sık sık kullanması ve bu sebeplerden dolayı yolun hasar görmesi nedeniyle Reyhanlı ilçesindeki Mehmet Akif Ersoy Caddesi’nin eski asfaltı tamamen sökülüp yeni asfalt ile kaplanıyor. Ekipler tarafından gerçekleştirilen 1150 metrelik asfalt çalışması ile Mehmet Akif Ersoy Caddesinin modern bir görünüme kavuşacağı belirtildi.
Reyhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi, Hatay Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Ekrem Baldıran ile ilçede yaptığı incelemede, başta Fevzi Tecirli Caddesi olmak üzere bir çok yolun, vatandaşların mağdur edilmemesi için acilen asfaltlanmasını istedi. Şanverdi, Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Ekrem Baldıran ile inceleme yaparak yolların bir an önce yapılmasını istediklerini söylediğini, bu arada Mehmet Akif Ersoy Caddesi’nde çalışmalara başlandığını kaydetti.
d10d4

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.