Reyhanlı’da Çanakkale Zaferi’nin 102’nci yıldönümü kutlandı « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

6 Aralık 2021 - 20:39

Reyhanlı’da Çanakkale Zaferi’nin 102’nci yıldönümü kutlandı

Reyhanlı’da Çanakkale Zaferi’nin 102’nci yıldönümü kutlandı
Son Güncelleme :

18 Mart 2017 - 12:52

Bu Haber 10 kez okunmuştur.
reklam

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 102. yıl dönümü nedeniyle Hatay’ın Reyhanlı İlçesi’nde tören düzenlendi.
Şehitlikteki törenin ardından Mehmet Fatih Tosyalı Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde yapılan törende saygı duruşunda bulundu. İstiklal Marşı’nın okunmasından sonra da günün anlam ve önemini belirten konuşma yapıldı. Öğrencilerin şiir okuduğu törende skeç gösterisi, Çanakkale korosu, oratoryo sunumu yapıldı ve Çanakkale hatıraları okundu.
Törenlere, Kaymakam Tuncay Dursun, Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi, Garnizon Komutanı Piyade Yüzbaşı Özgür Çet, Jandarma Komutanı Piyade Binbaşı Hacı Nuri Ünal, Emniyet Müdürü Nadir Örten, AK Parti ilçe başkanı Musa Yüksekgönül, askerler, gazi ve şehit yakınları, siyasi parti temsilcileri, STK temsilcileri, daire müdürleri, öğrenciler ve velileri katıldı.
7435

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.