REYHANLI’DA CHP’DE BAYRAK DEĞİŞİMİ - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

23 Temmuz 2024 - 01:38

REYHANLI’DA CHP’DE BAYRAK DEĞİŞİMİ

REYHANLI’DA CHP’DE BAYRAK DEĞİŞİMİ
Son Güncelleme :

21 Ağustos 2023 - 17:56

Bu Haber 68 kez okunmuştur.
reklam

CUMHURİYET Halk Partisi Reyhanlı İlçe Başkanlığı’nın olağan genel kurulu gerçekleştirildi.
REYHANLI’DA CHP’DE BAYRAK DEĞİŞİMİ
Genel kurul sonrasında ilçe teşkilatında bayrak değişimi yaşandı. CHP Reyhanlı ilçe başkanlığına Yılmaz Sinirli seçildi. CHP İlçe teşkilatlarının olağan genel kurul toplantılarını yapmaya devam ediyor. Reyhanlı İlçe teşkilatının olağan genel kurulu da geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirildi. Genel Kurula tek liste ile gidildi. Bir önceki CHP İlçe Başkanı Nihat Dağ’ın aday olmadığı genel kurulu toplartısın da Yılmaz Sinirli CHP Reyhanlı ilçe başkanlığına seçildi.
CHP İl Başkanı Hakan Tiryaki Sinirli’yi kutladı, Tiryaki yaptığı yazılı açıklamada, “ Reyhanlı İlçe Kongremize katılım sağladık. Öncelikle önceki Başkanımız, partimizin bayrağını hep en önde taşıyan, elinden geleni fazlasıyla yapan Nihat Dağ ve ekibine çok teşekkür ederim. Yeni Başkanımız Yılmaz Sinirli ve yönetimine başarılar dilerim. Yolunuz açık olsun.” dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.