Reyhanlı’da iki noktada uyuşturucu operasyonu « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

27 Temmuz 2021 - 22:48

Reyhanlı’da iki noktada uyuşturucu operasyonu

Reyhanlı’da iki noktada uyuşturucu operasyonu
Son Güncelleme :

07 Şubat 2020 - 12:24

Bu Haber 7 kez okunmuştur.
reklam

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından uyuşturucu madde ticareti yapan şahısların yakalanmasına ve deşifre edilmesine yönelik yapılan çalışmalarda; Reyhanlı ilçesinde yapılan operasyonda Suriyeli bir şahsın evinde ve evinin bahçesinde gömülü haldeki varil içerisinde uyuşturucu maddeler ele geçirildi. Yapılan aramada toplam 125 paket halinde 26.590 gram takoz esrar maddesi, 265 gram uyuşturucu metamfetamin maddesi, 54 adet captagon, 1 adet dijital terazi ve 2 adet ruhsatsız tabanca bulundu. Konuyla ilgili Suriye uyruklu bir şahsa uyuşturucu madde ticareti yapmak suçundan adli işlem yapılırken olay ile ilgili bir Suriyeli şahsın daha yakalanmasına yönelik çalışmalar devam ettiriliyor.
12 KİLOGRAM ESRAR YAKALANDI
Yine Reyhanlı ilçesinde yapılan operasyonda 60 paket halinde 12 kilogram takoz esrar maddesi ele geçirildi. Suriye uyruklu 1 şahıs Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak suçundan sevk edildiği mahkemece tutuklandı.
Olay ile ilgili üç Suriyeli şahsın yakalanmasına yönelik çalışmalar ise devam ediyor.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.