REYHANLI’DA KIŞA HAZIRLIK DEVAM EDİYOR - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

25 Mayıs 2022 - 14:06

REYHANLI’DA KIŞA HAZIRLIK DEVAM EDİYOR

REYHANLI’DA KIŞA HAZIRLIK DEVAM EDİYOR
Son Güncelleme :

14 Ekim 2019 - 18:35

Bu Haber 5 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu’nun talimatları doğrultusunda Reyhanlı kış ayında yaşanabilecek olumsuzluklara karışı hazırlanıyor.
YAĞMUR SUYU TAHLİYE BORULARI
Konuyla ilgili Reyhanlı Belediyesi’nden yapılan açıklamada: “Kış mevsimi öncesi yaşanabilecek olumsuzlukları ortadan kaldırabilmek için Başkanımız Mehmet Hacıoğlu’nun talimatıyla Fen işleri Müdürlüğü Ekiplerimizin Çalışmaları devam etmektedir. Fen işleri Müdürlüğümüzün yürütecekleri çalışmaların ilk etabı olan Pınarbaşı Mahallesinde 300 metre uzunluğunda döşenecek olan yağmur suyu tahliye borularının döşeme işlemine başlanmıştır. Çalışmaların Daha çok sel taşkınlarının olduğu bölgelerde etap, etap süreceği ve etaplar tamamlandıktan sonra kış mevsiminde yaşanabilecek olumsuzlukları en aza indirme hedefleniyor”denildi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.