Reyhanlı’da “Sevgi İzi” Büyüyor « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

28 Eylül 2021 - 16:01

Reyhanlı’da “Sevgi İzi” Büyüyor

Reyhanlı’da “Sevgi İzi” Büyüyor
Son Güncelleme :

31 Mayıs 2016 - 9:11

Bu Haber 7 kez okunmuştur.
reklam

Program Sunucusu Araştırmacı Gazeteci Müge Anlı’nın hayata geçirdiği ve Reyhanlı İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi’nin de, desteklediği Sevgi İzi projesi yoğun ilgi görüyor.
Reyhanlı Belediyesi personeli tarafından yürütülmekte olan “Sevgi İzi” projesi, özel eğitim ve rehabilitasyon merkezleri, okul müdürleri, mahalle muhtarları ve yöre halkı tarafından yoğun bir talep görüyor. Ayrıca Reyhanlı Meslek Yüksekokulu öğrencileri de projeye destek vererek engelli vatandaşların belediyeye müracaat etmelerini sağladılar.
Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi, “Bugüne kadar yapılan kayıtlar ve 2. etap kayıtlarımız ile 105 engelli vatandaşımızın kaydı alındı. Kayıtları yapılan engelli hastalarımıza projeye gönül veren lisanslı dövme ustası Pamela Demir tarafından sol kol üzerine silinmeyecek şekilde kişisel numaraları (dövme) işlenerek Sevgi İzi Uygulaması tamamlanmış oldu”dedi.
(Haber Merkezi)
sevgi2016myssevgi2016mys1

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.