REYHANLI’DA YÜZME BİLMEYEN KALMIYOR - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

20 Mayıs 2024 - 13:09

REYHANLI’DA YÜZME BİLMEYEN KALMIYOR

REYHANLI’DA YÜZME BİLMEYEN KALMIYOR
Son Güncelleme :

03 Temmuz 2023 - 17:57

Bu Haber 2 kez okunmuştur.
reklam

Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Reyhanlı Belediyesi’nin ortaklaşa düzenlediği Yüzme Bilmeyen Kalmasın projesi kapsamında Reyhanlı’da yapımı tamamlanan yüzme havuzunun açılışı gerçekleştirildi.
Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Reyhanlı Belediyesi katkılarıyla hizmete sunulan havuzun bu yıl ki sezon açılışını Başkan Mehmet Hacıoğlu yaptı.
İlçede bulunan çok sayıda çocuk, açılışı gerçekleştirilen ücretsiz yüzme havuzu ile buluşma fırsatını buldu.
Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu açılışta yaptığı konuşmasında, “Bölgemizin ihtiyaçları doğrultusunda Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Gençlik ve spor Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu liderliğinde “yüzme bilmeyen kalmasın” projesi kapsamında ilçemize kazandırılan yüzme havuzunun açılışını yapmak üzere sizlerle bir arada olmaktan büyük mutluluk duyduğumu ifade etmek isterim. Gençlik ve Spor Bakanlığımızın öncülüğünde hayata geçirilen bu proje tüm Türkiye’de başarıyla devam etmektedir. Bu proje ile çocuklarımızın fiziksel ve ruhsal gelişimlerine destek olan yüzme sporu öğretilerek sağlıklı nesiller ve sporcular yetiştirilmesi, ayrıca sporun tabana yayılması hedeflenmektedir.” İfadelerini kullandı.
Başkan Hacıoğlu, açılışta tüm öğrencilere bone ve limonata dağıttı.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.