REYHANLI’DA ZABITA DENETİMLERİ SÜRÜYOR - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

29 Şubat 2024 - 06:02

REYHANLI’DA ZABITA DENETİMLERİ SÜRÜYOR

REYHANLI’DA ZABITA DENETİMLERİ SÜRÜYOR
Son Güncelleme :

02 Ekim 2023 - 18:34

Bu Haber 12 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, ilçe genelinde vatandaşların sağlığı, huzuru ve güvenliği için denetimlerini sürdürüyor.
Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu’nun talimatlarıyla yapılan denetimlerde, semt pazarlarında ürün fiyat etiketi kontrolleri, izinsiz kurulan çadır, esnaf ve yol işgali denetimleri gerçekleştiriliyor. Denetimlerin sıklıkla devam edeceği belirtiliyor. Reyhanlı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ilçe genelinde vatandaşların sağlığı, huzuru ve güvenliği için denetimlerini sürdürüyor. Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu’nun talimatlarıyla zabıta müdürlüğü ekipleri, halk sağlığının korunması amacıyla yürütülen denetimler devam ediyor. Bu çerçevede ekipler, kapalı ve açık semt pazarlarında denetimler yaparak, tezgâhtaki ürünlerin fiyat etiketi kontrollerini gerçekleştirdi.
Etiket kontrollerinin yanı sıra yol işgali konusunda da denetim yapan ekipler kurallara uyulması konusunda esnafı uyardı.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.