REYHANLI’YA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

24 Ekim 2021 - 05:17

REYHANLI’YA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ

REYHANLI’YA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ
Son Güncelleme :

04 Mart 2016 - 12:52

Bu Haber 3 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi, Cilvegözü yolu üzerinde 2160 dekarlık alanda karma organize sanayi bölgesi kurulacağını söyledi.
Hatay Valiliği, Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası, belediyenin işbirliği ile ilçeye karma organize sanayi bölgesi kazandırılacağını bununla ilgili çalışmaların başladığını belirten Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi, gerekli başvuru işlemlerinin ardından Bakanlar Kurulu’nda da kabul edilmesinden sonra alt yapı çalışmasına başlanılacağını ifade etti.
Cilvegözü Yolu üzerinde 2160 dekarlık alanda kurulması için çalışmalar sürerken iş adamlarının, müteşebbislerin Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası’na başvurmalarını isteyen Şanverdi, “İlçemize kazandıracağımız karma organize sanayi ile yapılacak yatırımlarla işsizliğe de çare olacağız. Çalışmalar devam ediyor. İsteyen iş adamları Reyhanlı TSO’ya başvurularını yapsınlar. Reyhanlı’ya güzel hizmetler için çalışıyoruz” dedi.
(Haber Merkezi)

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.