RTSO BAŞKANI ZAROĞLU, 8’İNCİ TÜRKİYE TİCARET VE SANAYİ ŞURASI’NA KATILDI - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

16 Haziran 2024 - 04:37

RTSO BAŞKANI ZAROĞLU, 8’İNCİ TÜRKİYE TİCARET VE SANAYİ ŞURASI’NA KATILDI

RTSO BAŞKANI ZAROĞLU, 8’İNCİ TÜRKİYE TİCARET VE SANAYİ ŞURASI’NA KATILDI
Son Güncelleme :

10 Nisan 2015 - 9:21

Bu Haber 9 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Necmettin Zaroğlu, Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığında Ankara’da gerçekleştirilen ‘8’inci Türkiye Ticaret ve Sanayi Şurası’na katıldı.
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) İkiz Kuleler’de yapılan Şura’ya Davutoğlu’nun yanı sıra bakanlar, bürokratlar, 365 oda ve borsanın yönetim kurulu başkanları, meclis başkanları, oda ve borsaların akademik danışmanları ile işadamları katıldı. Başkanların görüş alışverişinde bulunduğu şurada Başbakan Ahmet Davutoğlu da illerin sorunlarını dinledi.
RTSO Yönetim Kurulu Başkanı Necmettin Zaroğlu, yaptığı açıklamada, her ilin sorunlarını ve çözüm önerilerini sıraladığını belirtti. Zaroğlu, “TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleştirilen 8. Türkiye Ticaret ve Sanayi Şurası’nda önemli konular ele alındı. Ticaret ve sanayi odalarının temsilcileri illerinin sorunlarını ve çözüm önerilerini dile getirdi. Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı olarak hazırladığımız dosyada Reyhanlı için hayati önem taşıyan konuları ele aldık” dedi. Başkan Zaroğlu Sayın Bakanlar ile bire bir görüşmelerde özelikle Reyhanlılı nakliyecilerin ve çiftçilerin sorunlarını anlattıklarını ve Reyhanlı ekonomisi için bu konuların biran önce çözülmesi gerektiğini belirtti. Zaroğlu, şura sonunda TOBB tarafından, oda ve borsalardan gelen tüm sorunlar kitap haline getirilerek ilgili bakanlıklara gönderileceğini kaydetti.
10409044_802978303070714_7711487991979314647_n

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    YORUM YAP

    Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

    DÖVİZ KURU

    BIST100
    DOLAR
    EURO
    BITCOIN
    ÇEYREK ALTIN
    GRAM ALTIN