Şanverdi, “Mana Maddeye Galip Gelecek” « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

9 Aralık 2021 - 16:41

Şanverdi, “Mana Maddeye Galip Gelecek”

Şanverdi, “Mana Maddeye  Galip Gelecek”
Son Güncelleme :

12 Ocak 2018 - 9:08

Bu Haber 5 kez okunmuştur.
reklam

Ak Parti Hatay Milletvekili ve Genel Merkez MKYK Üyesi Fevzi Şanverdi, Ak Parti ile MHP ittifakını hazmedemeyenleri Türk milletinin tarihsel ferasetini bilmeyen nasipsizler olarak değerlendirdi.
Şanverdi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında oluşan milli duruş ve milli ittifakın tarihsel ferasetin örneklerinden olduğunun altını çizerek “Milletimizin milli duruşu ve feraseti Partimiz ve MHP ittifakı ile partiler düzeyinde büyük kurumsal bir kimliğe bürünmüştür. Aziz milletimiz her fırsatta terörle kol kola girenleri dün olduğu gibi bugün de kayıt altına almaktadır. Seçimlerde herkes durduğu yerin karşılığını alacak. Türkiye artık milli duruş ruhuyla birbirine kenetlenmiş ve büyük Türkiye’ye doğru adım adım ilerlemektedir. Bu ruh Türk milletini birbirine kilitlenmiştir. Bu kilidi ne ingiliz anahtarı ne de başka bir hainden gelecek bir anahtar açabilir. Mana maddeye galip gelecektir” dedi.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.