Şanverdi, “Milli Servetimize Sahip Çıkalım” « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

6 Aralık 2021 - 21:39

Şanverdi, “Milli Servetimize Sahip Çıkalım”

Şanverdi, “Milli Servetimize Sahip Çıkalım”
Son Güncelleme :

20 Ocak 2017 - 11:50

Bu Haber 6 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi, Milli ve manevi değerlere sahip çıkılması konusunda önemli uyarılarda bulundu.
Başkan Şanverdi, yaptığı basın açıklamasında şu ifadelere yer verdi;
“Hemşerilerimizin daha sağlıklı ve nezih ortamlarda yaşayabilmelerini sağlamak amacıyla cadde ve sokaklara hoş görünümlü, nezih, plastik çöp konteynırları konmuştur.
Ancak; Cumhuriyet Mahallesi Sait Pakin caddesi üzerinde bulunan plastik çöp konteynırlarına, maalesef ki sobadan çıkan ateşli kül dökülmesi sonucu plastik çöp konteynırları yanmış ve bazı art niyetli vatandaşlarımız tarafından ise konteynırlar devrilerek tahrip edilmiştir.
Şunu önemle belirtmek isterim ki, Reyhanlı hepimizin, bu hizmetler hepimizin malıdır. Cebinizden çıkan paralarla yapılmaktadır. Dolayısıyla yapılan bu provakatif davranışlarla Reyhanlıya ve dolayısıyla da kendi cebinize zarar vermiş oluyorsunuz.
Özellikle ülkemizi yok edip parçalamak isteyen etrafına zarar veren anarşist fikirli insanların zihniyetlerine yağ sürmüş oluyoruz. Devlet malına zarar veren devletine zarar vermiş demektir. Son dönemlerde ülkemize başlatmış oldukları ekonomik darbe girişimlerinin yaşandığı bu günlerde, her bir vatandaşımızın her bir kuruşu çok değerlidir.
Bu vesile ile Reyhanlı’ lı hemşerilerimizin Milli ve Manevi değerlerimize sahip çıkılmalarını, yapılan hizmetlere duyarlı olmalarını hasseten rica eder, şimdiden ilgi, alaka ve anlayışlarından dolayı teşekkür eder saygılarımızı sunarız” dedi.
cop-2017ock2

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.