ŞANVERDİ VE YETİŞEN’DEN GAZETECİLERE ZİYARET - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

13 Ağustos 2022 - 04:35

ŞANVERDİ VE YETİŞEN’DEN GAZETECİLERE ZİYARET

ŞANVERDİ VE YETİŞEN’DEN GAZETECİLERE ZİYARET
Son Güncelleme :

13 Ekim 2017 - 8:53

Bu Haber 6 kez okunmuştur.
reklam

İdlip operasyonu için Reyhanlı ilçesi Oğulpınar köyünde görev yapmakta olan yerli ve yabancı basın mensuplarının ihtiyaçları için Hatay Gazeteciler Cemiyet Başkanı Ahmet Yetişen, devreye girip, Reyhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi ile görüşerek basın mensuplarının ihtiyaçları için yardım istedi.
Bu talebi anında karşılayan Başkan Şanverdi, gazetecilerin rahat edebilmesi için bölgeye bir çadır kurdurarak daha rahat bir çalışma ortamı sağladı.
Bölgede görev yapan gazeteciler bu çalışmanın ardından sosyal medyada her iki başkana da teşekkür mesajları yayınlayarak duydukları memnuniyetleri dile getirdi.
Hatay Gazeteciler Cemiyet Başkanı Ahmet Yetişen, basın mensuplarına hassas yaklaşımından dolayı yanına cemiyet yöneticisi Cahit Aşkar’ı da alarak Reyhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi’ ye nezaket ziyaretinde bulundu.
Ziyaretin ardından sınırda bulunan gazetecilere destek olmak amacıyla beraberce Oğulpınar köyüne giden Şanverdi ve Yetişen burada gazetecilerle bir araya gelerek durum değerlendirmesi yaptı.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.