SARUHAN, “REYHANLI VE HATAY’IN HİZMETKARI OLMAYA TALİBİM” « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

28 Ekim 2021 - 09:10

SARUHAN, “REYHANLI VE HATAY’IN HİZMETKARI OLMAYA TALİBİM”

SARUHAN, “REYHANLI VE HATAY’IN HİZMETKARI OLMAYA TALİBİM”
Son Güncelleme :

11 Mart 2015 - 15:12

Bu Haber 8 kez okunmuştur.
reklam

AK Parti Hatay Milletvekili Aday Adayı Avukat Mehmet Saruhan, Emir Otel’de Hatay Muhtarlar dernek Başkanı Mahmut Gülcü ve Muhtarlarla bir araya geldi.
Emir Oteldeki yemekte konuşan AK Parti Hatay Milletvekili Aday Adayı Avukat Mehmet Saruhan, 7 Haziran’da yapılacak genel seçimle ilgili konuşmasında, “Bu seçim hem ülkemizdeki istikrarın devamı açısından hem de güzel Reyhanlı’mızın bir iktidar partisi milletvekili tarafından temsil edilmesi açısından çok önemlidir” dedi.
7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak Milletvekili Genel seçimlerinin önemine değinen Saruhan, “İlçemizi, İlimizi ve ülkemizi derinden etkileyecek genel seçim bizleri beklemektedir. Bu seçim hem ülkemizdeki istikrarın devamı açısından hem de güzel Reyhanlı’mızın bir iktidar partisi milletvekili tarafından temsil edilmesi açısından çok önemlidir. Takdir edersiniz ki, artık Reyhanlı sıradan bir şehir değil. Bütün dünyanın bildiği, tanıdığı kadim bir şehirdir. Ensarların, diklenmeden dik durmayı bilen insanların yaşadığı şehrin adıdır Reyhanlı. Ne provokatörlerin oyuna gelmiş ne de ajanların kışkırtmalarına prim vermiştir. Sağduyulu davranışıyla tüm dünyaya örnek olmuştur. İşte Reyhanlı başarılı bir öğrenci gibi elinde takdirnameleri, başarı belgeleri ve karnesiyle şimdi ödülünü almak istiyor. Bu sebeple Reyhanlı’nın bu konudaki beklentisinin toplumun tüm kesimleri tarafından dile getirilmesi çok önemlidir. Muhtarlarımız olarak sizlerden de bu konuda destek bekliyoruz.
Ve demeliyiz ki, vekil ile temsil bizim hakkımızdır. Listede yer istiyoruz, Reyhanlı’nın ödüllendirilmesini bekliyoruz” şeklinde konuştu.
Vatandaşla birebir muhatap olan, bu sebeple onların sıkıntı ve taleplerini en yakından tanıyan bir kurumun temsilciliğini üstlenen muhtarlara konumla-rının çok önemli olduğunu söyleyen Saruhan şöyle dedi; “Vatandaşın sıkıntı ve taleplerinin süratli ve etkin bir şekilde çözümünde iktidar partisinin milletvekilinin çok katkı sağlayacağı herkesin malumudur. İşte ben sizlere yardımcı olma, vatandaşımızın problemlerine çözüm bulma, talepleri hızlı bir şekilde karşılama adına yola çıktım. 25 yıllık öğretmenlik, 15 yıllık avukatlık tecrübemle ve sürekli halkın içerisinde bulunan biri olarak sizleri en iyi şekilde temsil edeceğime inanıyor, sizlerin de bana güvenmenizi istiyorum. 2011 Genel seçimlerinde ilçemizi temsil noktasında bu kutlu yola ilk defa çıktığımda partimin teveccühü ile 8. Sırada adaylık anlamında yer buldum, şuan yarım kalmış işi tamamlama adına tekrar bu yola baş koydum Rabbim nasip ederse Reyhanlı ve Hatay’ın hizmetkarı olmaya talibim. Desteklerinizi bekliyorum. Katılımınızdan dolayı teşekkür eder, hepinizi en içten dileklerimle selamlar, saygılar sunarım” şeklinde konuştu.
IMG_5911IMG_5908IMG_5905IMG_5940

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.