Saruhan’dan Çalışan Gazeteciler Günü Ziyareti - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

16 Haziran 2024 - 18:11

Saruhan’dan Çalışan Gazeteciler Günü Ziyareti

Saruhan’dan Çalışan Gazeteciler Günü Ziyareti
Son Güncelleme :

10 Ocak 2019 - 19:05

Bu Haber 21 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı AK Parti Belediye Başkan aday adayı Avukat Mehmet Saruhan Çalışan Gazeteciler Gününde basın mensuplarını unutmadı. Gazetemizi ziyaret ederek, çalışanların gününü kutladı.
Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Gizem Gazetesini ziyeret eden Ak parti Belediye Başkan aday adayı Mehmet Saruhan, Gazete imtiyaz sahibi Ecevit Cemiloğlu ile bir süre sohbet etti ve Çalışan Gazeteciler gününü kutladı.
Saruhan yaptığı açıklamada, “Elinde makinesiyle objektif ve doğru haberin peşinde koşan siz gazetecilerimizin gününü kutluyorum. Gazeteci arkadaşlarımız kamu hizmeti görüyor. Bu hizmetin son derece objektif yapılması önemli. redefine the concept of affordability in timekeeping RM replica watches – affordable options that mirror luxury without sacrificing quality. Bu vesileyle bizleri doğru, tarafsız ve eksiksiz bir şekilde bilgilendirmek büyük fedakarlıklar ile görevlerini yerine getiren basın mensuplarımızın gününü en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.