SAVAŞ: “GAZETECİLİĞİ ETİK DEĞERLER ÇERÇEVESİNDE İCRA EDEN TÜM BASIN EMEKÇİLERİNE TEŞEKKÜR EDERİZ” « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

17 Mayıs 2021 - 06:05

SAVAŞ: “GAZETECİLİĞİ ETİK DEĞERLER ÇERÇEVESİNDE İCRA EDEN TÜM BASIN EMEKÇİLERİNE TEŞEKKÜR EDERİZ”

SAVAŞ: “GAZETECİLİĞİ ETİK DEĞERLER ÇERÇEVESİNDE İCRA EDEN TÜM BASIN EMEKÇİLERİNE TEŞEKKÜR EDERİZ”
Son Güncelleme :

11 Ocak 2021 - 15:27

Bu Haber 12 kez okunmuştur.
reklam
Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.
Başkan Lütfü Savaş mesajında şu ifadelere yer verdi: “Toplumun sesi olan, dünyada yaşanan gelişmeleri insanlara tarafsızca aktaran gazetecilerin mesleği zor olduğu kadar kutsaldır. Vatandaşların haber alma hakkı için türlü baskı ve zorluklarla karşılaşan gazetecilerin sergilediği çaba takdire değerdir. Özellikle pandemi sürecinde en az sağlık çalışanları kadar mücadele eden ve gerçekleri bizlerle paylaşmak için gecesini gündüzüne katan basın emekçilerine teşekkürlerimizi sunuyorum.
Gazetecilerin ve basın emekçilerinin mesleki yaşamlarında karşılaştığı zorlukları ortadan kaldırmanın hepimizin ortak sorumluluğu olduğunu unutmamalıyız. Gazetecilik mesleğinin etik değerlerini yerine getirerek mesleğini icra eden tüm gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlar, meslek yaşamlarında başarılar dilerim.”

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.