SAVAŞ, MENFUR SALDIRIYI KINADI « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

24 Eylül 2021 - 19:48

SAVAŞ, MENFUR SALDIRIYI KINADI

SAVAŞ, MENFUR SALDIRIYI KINADI
Son Güncelleme :

14 Ocak 2016 - 17:48

Bu Haber 4 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Büyükşehir Belediye (HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, İstanbul Sultanahmet Meydanı’nı kana bulayan menfur terör saldırısını kınayan bir mesaj yayımladı.
Başkan Savaş yayımladığı mesajda, ülkemizin en büyük metropolünde gerçekleşen ve 10 kişinin ölümü ile 15 kişinin yaralanmasına neden olan saldırının, Türkiye’yi dünya nezdinde bir terör ülkesi haline getirmek isteyen karanlık odaklara hizmet ettiğini kaydetti.
Mesajın devamında saldırıyı gerçekleştiren odakları kınayan Başkan Savaş, “İstanbul’un tarihi yarımadasındaki Sultanahmet Meydanı’nda gerçekleşen patlamayı acı içinde öğrenmiş bulunmaktayım. Gerçekleşen bu patlama sonucunda terörün çirkin yüzü bir kez daha gözler önüne serildi. Hiç kimse unutmasın ki terörü destekleyenler ve bundan beslenenler amaçlarına asla ulaşamayacaklar. Bu güzel ülkenin bir ferdi olarak terörün her türlüsünü nefretle kınıyor ve bununla sonuna kadar mücadele edeceğimizi belirtmek istiyorum. Bizler topraklarımızda böyle çirkin hadiseler yaşanmaması için üstümüze düşen ne varsa yapmaya hazırız. Bu hain saldırı sonucunda yaşamını yitirenlere Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyor ve ülkemizin bir daha böyle menfur olaylarla anılmamasını temenni ediyorum” dedi.
(Haber Merkezi)

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.