SAVAŞ “SALDIRILAR ASLA AMACINA ULAŞAMAYACAK” « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

26 Eylül 2021 - 16:48

SAVAŞ “SALDIRILAR ASLA AMACINA ULAŞAMAYACAK”

SAVAŞ “SALDIRILAR ASLA AMACINA ULAŞAMAYACAK”
Son Güncelleme :

12 Ekim 2015 - 10:38

Bu Haber 2 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş Ankara’da çok sayıda vatandaşımızın hayatını kaybettiği hain terör saldırısı nedeniyle bir kınama mesajı yayınladı.
Başkan Savaş, Ankara’da meydana gelen menfur saldırı dolayısıyla derin üzüntü duyduğunu ifade ederek “ Milletimizin birlik ve beraberliğini hedef alan terör saldırıları nereden ve kim tarafından gelirse gelsin nefretle kınıyorum. Birlikte yaşamamızı sindiremeyen, aklı ve vicdanı iflas etmiş kişilerce yapılan bu hain saldırılar asla amacına ulaşamayacak. Acının, terörün, ölümün; ırkı, dili dini olmaz ölenler bizim insanlarımız. Hain terör saldırıları bizleri ayrıştıramaz, bizler böyle günlerde kardeş olduğumuzun bilinciyle birbirimize daha sıkı kenetlenmeliyiz. Barış için alanlarda bulunan vatandaşlarımıza karşı yapılan bu hain saldırıda hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, kederli ailelerine ve milletimize başsağlığı diliyorum. Hain saldırıda yaralananların da bir an önce sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyorum.” dedi.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.