SAVAŞ: ÜLKEMİZE KAST EDENLERE MÜSAADE ETMEYECEĞİZ - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

18 Mayıs 2024 - 22:48

SAVAŞ: ÜLKEMİZE KAST EDENLERE MÜSAADE ETMEYECEĞİZ

SAVAŞ: ÜLKEMİZE KAST EDENLERE MÜSAADE ETMEYECEĞİZ
Son Güncelleme :

15 Temmuz 2023 - 11:59

Bu Haber 4 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Temmuz Milli Birlik ve Demokrasi Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Ülkenin bekası, huzuru ve güvenliği için demokrasinin önemini vurgulayan Başkan Savaş mesajında şöyle dedi; “Bayrağına ve ülkesine bağlı Türk Milletimiz 15 Temmuz tarihinde birlik ve bütünlüğümüze karşı yapılan hain saldırıya karşı tek yürek olarak mücadele etmiştir. Tarihimizin her noktasında omuz omuza veren ve dayanışma ruhu ile hareket eden Türk halkı, demokrasiye ve hukukun üstünlüğüne inanmıştır. Vatanına ve milletine her zaman sıkı sıkıya bağlı olan halkımız, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ilke ve inkılaplarını kendine rehber edinmiş ve üzerine düşen görevi yerine getirmiştir. Ülkemizin geleceği ve aydınlık yarınlara kavuşmasını engelleyecek tüm girişimlere karşı mücadele etmeye devam edeceğiz. Kendi menfaatleri uğruna ülkemizin geleceğine kast edenlere asla müsaade etmeyeceğiz. Bu duygu ve düşünceler ile Anadolu’yu yurt edinme dönemlerinden itibaren, milli mücadelede ve Hatay’ın kurtuluşunda can veren şehitlerimiz başta olmak üzere 15 Temmuz şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor gazilerimize şükranlarımı sunuyorum.”

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.