ŞEHİDİMİZİN KANI YERDE KALMADI - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

25 Mayıs 2022 - 12:49

ŞEHİDİMİZİN KANI YERDE KALMADI

ŞEHİDİMİZİN KANI YERDE KALMADI
Son Güncelleme :

25 Nisan 2020 - 13:40

Bu Haber 6 kez okunmuştur.
reklam

Kırıkhanlı P.Söz. Er Ahmet İnce’nin şehit düştüğü hain saldırı ardından, gerçekleştirilen operasyonda 12 teröristin öldürüldüğü açıklandı.
Milli Savuma Bakanlığından operasyonla ilgili yapılan açıklama şöyle : Irak kuzeyi Haftanin bölgesinde, 25 Nisan 2020 tarihinde PKK’lı bölücü teröristlerce havan ile yapılan taciz atışı neticesinde, bir kahraman silah arkadaşımız şehit olmuş, biri ağır olmak üzere üç kahraman silah arkadaşımız yaralanmıştır.
Bölgede tespit edilen hedefler derhal Hava Kuvvetleri unsurlarımız ve ateş destek vasıtalarımız ile yoğun şekilde ateş altına alınarak gerekli karşılık verilmiş, hedefler tahrip edilmiş ve bölücü terör örgütü mensubu 12 terörist etkisiz hale getirilmiştir.
Şehidimizin kanı yerde bırakılmamıştır, bırakılmayacaktır.
Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır, yaralı personelimiz için de acil şifalar dileriz.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.