Şehitlerimiz ruhuna Mevlid-i Şerif okutuldu « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

27 Temmuz 2021 - 22:44

Şehitlerimiz ruhuna Mevlid-i Şerif okutuldu

Şehitlerimiz ruhuna  Mevlid-i Şerif okutuldu
Son Güncelleme :

18 Şubat 2020 - 12:35

Bu Haber 8 kez okunmuştur.
reklam

Bölgemizin başarılı ve sevilen iş insanlarından Atilla Önal, Mehmet Şaşmaz ve Kemal Tutar, son dönemde yaşanan terör, çığ ve deprem şehitleri için Mevlid-i Şerif okuttular. Maneviyat duygularının yükseldiği Mevlid-i Şerif’e iş insanlarının yanı sıra, vatandaşlar da yoğun ilgi gösterdi. Bölgemizin sevilen hocalarından Yusuf Esatoğlu’nun Kuran Tilaveti ile başlayan program yine değerli hocalarımız tarafından okunan mevlidi şerif ve dualar ile tamamlandı.
Antakya Saray Plaza’da okunan Mevlid-i Şerif’e AK Parti Hatay İl Başkanı Mehmet Yeloğlu ve teşkilat üyeleri tam kadro olarak katılırken, Siyasi Partilerin temsilcileri, Spor, Sanat ve İş dünyasından iş insanları ve vatandaşlarda katılım gösterdi.
Kısa bir süre önce Suriye’nin İdlip şehrinde rejim güçlerinin saldırısı sonucu şehit edilen Mehmetçiklerimiz, Elazığ depreminde hayatlarını kaybeden vatandaşlarımız ve çığ felaketi sonucu şehit olan askerlerimizin ruhuna atfen okutulan Mevlid-i Şerif’in ardından vatanımız ve toprağımız için eller semaya yükseldi.
Mevlid-i Şerif programını organize eden isimlerden biri olan İşadamı Atilla Önal yaptığı açıklamasında: “Kısa bir süre önce Suriye’nin idlip şehrinde rejim güçlerinin saldırısı sonucu şehit edilen mehmetçiklerimiz için ayrıca Elazığ depreminde hayatlarını kaybeden vatandaşlarımız ve çığ felaketi sonucu şehit olan askerlerimizin ruhuna atfen okuttuğumuz Mevlid-i Şerif programını yoğun katılım ile gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadık. Programımıza katılım gösteren tüm siyasi partilerimizin temsilcilerine, STK başkanlarımıza, Spor, Sanat ve İş dünyasının önemli isimlerine şükranlarımızı sunuyor programın gerçekleşmesinde büyük emekleri geçen İşadamları Mehmet Şaşmaz ve Kemal Tutar başta olmak üzere herkese teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.