ŞEHİTLİKLERE GÜVENLİK ÖNLEMİ - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

22 Haziran 2024 - 23:32

ŞEHİTLİKLERE GÜVENLİK ÖNLEMİ

ŞEHİTLİKLERE GÜVENLİK ÖNLEMİ
Son Güncelleme :

29 Eylül 2022 - 17:55

Bu Haber 2 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Büyükşehir Belediyesi, vatan uğruna şehit olan kahramanların manevi hatırasına saygı duyan çalışmaların altına imza atmaya devam ediyor.
Yakın zaman önce HBB Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı bünyesinde kurulan Şehit ve Gazi Yakınlarıyla İlişkiler Şube Müdürlüğü, Reyhanlı ve Yayladağı’ndaki şehitliklere zarar verilmemesi amacıyla güvenlik kamerası yerleştirdi.
Emniyet birimlerinin tespit ettiği münferit huzursuzluklar münasebetiyle şehit mezarlarına zarar verilmesini önlemek için yapılan çalışmada güvenlik kameralarının montajını HBB Bilgi İşlem Daire Başkanlığı ekipleri yaptı.
Reyhanlı ve Yayladağı İlçe Emniyet Müdürlüğünün tespitleri doğrultusunda harekete geçen HBB ekipleri, şehitlerimizin aziz hatıralarına karşı minnet duygusuyla hareket ettiklerini ve bu kutsal görevi yerine getirmekten gurur duyduklarını dile getirdi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.