ŞENKÖYLÜLER BİR ARAYA GELECEK - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

16 Haziran 2024 - 19:22

ŞENKÖYLÜLER BİR ARAYA GELECEK

ŞENKÖYLÜLER BİR ARAYA GELECEK
Son Güncelleme :

15 Eylül 2022 - 21:23

Bu Haber 1 kez okunmuştur.
reklam

Hatay tarihinin önemli yaşam yerleşim yerlerinden bir olan ve Hatay’ın Anavatana kavuşması sırasında vatan savunmasında ön saflarda yer alan Yayladağı İlçesi’ne bağlı Şenköylüler ikinci kez düzenlenecek birlik, beraberlik ve dayanışma etkinliğinde bir araya gelecek.
“Şenköy’de Bir Oluyoruz” sloganıyla Şenköylü olan Antakya Ticaret Borsası (ATB) Genel Sekreteri Metin Kuseyri ile Yusuf Yurdal Sigorta Acente İşletmecisi İş İnsanı Yusuf Yurdal tarafından Tarih, kültür, medeniyet ve doğa turizminin gözbebeklerinden biri olan Yayladağı İlçesi’ne bağlı Şenköy Mahallesi’nde ahirete göç etmiş olan Şenköylülerin ruhlarına atfen geçtiğimiz yıl birincisi gerçekleştirilen “Birlik, Beraberlik ve Dayanışma Yemeği” etkinliğinin ikincisi 2 Ekim 2022 Pazar günü Şenköy Pınarbaşı Meydanı’nda gerçekleştirilecek.
TÜM ŞENKÖYLÜLERİ BEKLİYORUZ
2 Ekim 2022 Pazar günü Şenköy Mahallesi’nde gerçekleştirilecek olan “Birlik, Beraberlik ve Dayanışma Yemeği” etkinliği öncesinde Şenköy Mahallesi’nde bir araya gelen İş İnsanı Yusuf Yurdal, yapılacak olan etkinlik öncesinde son çalışmalarını tamamlayarak istişare toplantısı gerçekleştirdiler. Gerçekleştirilen istişare toplantısına katılım gösteren Şenköylülere teşekkür ederek bir konuşma yapan İş İnsanı Yusuf Yurdal, “2 Ekim 2022 tarihinde ikincisini düzenleyeceğimiz ‘Birlik, Beraberlik ve Dayanışma Yemeği’ etkinliği öncesinde Şenköy’de başta gençlerimiz ve büyüklerimizle bir araya gelerek ön çalışmalarımızı yapmak üzere toplandık. Geçmişimizi, geleceğimize taşıyacak gençlerimizle yapılacak işlerle ilgili görev dağılımı ve planlamalarımızı birlikte tamamladık. İlkini geçtiğimiz yıl ‘Şenköy’de Bir Oluyoruz’ sloganıyla ebediyete intikal etmiş olan tüm Şenköylülerin ruhlarına atfen Antakya Ticaret Borsası Genel Sekreteri Metin Kuseyri ağabeyimle birlikte gerçekleştirdiğimiz ve geleneksel hale getirdiğimiz etkinliğimizin ikincisini Allah kısmet ederse 2 Ekim 2022 Pazar günü gerçekleştireceğiz. Düzenleyeceğimiz etkinlikte buluşmak ümidiyle tüm Şenköylü vatandaşlarımıza saygılarımızı sunarız.” dedi.
PEYNİRLİ UN HELVASI İKRAM EDİLDİ
Antakya Ticaret Borsası Genel Sekreteri Metin Kuseyri ile İş İnsanı Yusuf Yurdal tarafından 2 Ekim’de Şenköy Mahallesi’nde gerçekleştirilecek olan ‘Birlik, Beraberlik ve Dayanışma Yemeği’ etkinliği öncesinde düzenlenen istişare toplantısına katılım gösteren Şenköylülere, Hatay’ın meşhur tatlı çeşitlerinden biri olan Peynirli Un Helvası ikram edildi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.