SERDAR ÖZYURT’TAN KALPLERİ ISITAN YARDIM - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

22 Şubat 2024 - 17:09

SERDAR ÖZYURT’TAN KALPLERİ ISITAN YARDIM

SERDAR ÖZYURT’TAN KALPLERİ ISITAN YARDIM
Son Güncelleme :

12 Şubat 2024 - 17:53

Bu Haber 6 kez okunmuştur.
reklam

Hataylı iş insanı Serdar Özyurt depremle sarsılan memleketinin ilkokul çocuklarına 3 tır kışlık giysi yardımında bulundu.
Kentte adım attığı her mahalleye tırlar dolusu yardım göndererek vatandaşların kalplerini fetheden başarılı iş insanı Özyurt, yapımında önemli aşama kaydettiği 50 Milyon Dolar değerindeki fabrika ile kent ekonomisine canlılık katmayı hedefliyor. 80 ilden teşvik almasına rağmen memleketine faydalı olmak adına Hatay’a yatırım yapma ısrarını sürdüren Özyurt, Hatay’ın ilçelerinde daha önce de tır dolusu yardım dağıtmıştı. Depremin ardından kış aylarında ihtiyaçları artan vatandaşlarını gözeten Özyurt, Hatay’da yapılmış en büyük yardım faaliyetlerinden birisine imza attı.
YARDIMI ALAN VATANDAŞLAR SERDAR ÖZYURT’A TEŞEKKÜRLERİNİ İLETTİ
Hataylı iş insanı Serdar Özyurt, asrın felaketinde büyük yıkımın yaşandığı Antakya ve Defne ilçelerinde yaşayan ilkokul çocuklarına kışlık yardımında bulundu. 3 tır içerisinde çocuklar için özel hazırlanan kışlık giysi kolileri, Antakya ve Defne ilçesindeki mahallelerde yaşayan çocuklara teslim edildi.
Antakya EXPO yolu üzerinde yapılan dağıtımında, belirtilen sayının dışında getirilen bazı kolilerle, dağıtım yerine gelerek ihtiyaçları olduğunu belirten vatandaşlara da dağıtıldı. Yardımlardan faydalanan vatandaşlar, memleketini unutmayan genç ve başarılı iş insanı Serdar Özyurt’a teşekkür ettiler.
Yardımlarından dolayı Serdar Özyurt’a teşekkür eden vatandaşlar, “Bu zorlu günlerde yanımızda olan herkese teşekkür ederiz. Serdar Özyurt Bey de, depremin ilk günlerinden bu yana şehrimiz için elinden geleni yapan iş insanlarındandır. Kendilerine teşekkür ederiz” ifadesinde bulundular.
SERDAR ÖZYURT YÖREMİZE YARDIMLARINI HİÇ ESİRGEMEDİ
Yapılan yardımların önemine değinen kırsal mahalle muhtarları “Son süreçte deprem bölgelerinin ihtiyaçları daha çok gözler önüne serilmeye başlandı. Yardımın merkezi de yine ağırlıkta şehir merkezleri oluyordu. Bu süreçte kırsal bölgelerin ihtiyaçlarını tespit eden Serdar beye teşekkür ederiz” dediler.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.