Sever: “Her zaman halkın yanında ve hizmetindeyiz” « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

13 Haziran 2021 - 05:31

Sever: “Her zaman halkın yanında ve hizmetindeyiz”

Sever: “Her zaman halkın yanında ve hizmetindeyiz”
Son Güncelleme :

19 Ekim 2017 - 13:55

Bu Haber 2 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Sever, “Yönetim anlayışımızda vatandaşlarımızın devletimize ihtiyaç duyduğu anda çalacakları ilk kapı muhtarlıklardır” dedi.
Muhtarlar Günü dolayısıyla Reyhanlı Belediyesi binası önünde düzenlenen törende, Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Sever, Atatürk Anıtı’na çelenk sundu. Sever, burada yaptığı konuşmada, “Muhtarlık müessesesi kültürümüzün ve hayatımızın önemli yapı taşlarından olup yerel demokrasinin en eski örneğini temsil eden devletimizin her noktadaki kurumsal temsilciliğidir. Muhtarlar bulunduğu mahalle ve köyde devletimizin tüm kurumlarını temsil etmekte ve halkımızla devlet kurumları arasında köprü vazifesi görmektedir. Yönetim anlayışımızda vatandaşlarımızın devletimize ihtiyaç duyduğu anda çalacakları ilk kapı muhtarlıklardır. Günümüzde kendini yenileyen kurumların başında gelen muhtarlık en ücra yerleşim yerine bile çağdaş kamu yönetimi anlayışını taşıyarak hem sevinçte hem de hüzünde her zaman halkın yanında ve hizmetindedir. Bu anlamlı günde bizlere güvenip bizleri muhtar olarak seçen halkımıza teşekkür ediyoruz” dedi.
Törene, Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi, AK Parti İlçe Başkanı Musa Yüksekgönül, Belediye Başkan Yardımcıları Mehmet Arslan, Hüseyin Yumuşak, muhtarlar ve daire müdürleri katıldı.
1
DSC_0429
DSC_0435
DSC_0438
DSC_0440
DSC_0443
DSC_0447

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.