SEVGİ HASTANESİ BİR İLKİ BAŞARDI! « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

28 Eylül 2021 - 16:17

SEVGİ HASTANESİ BİR İLKİ BAŞARDI!

SEVGİ HASTANESİ BİR İLKİ BAŞARDI!
Son Güncelleme :

07 Şubat 2017 - 8:41

Bu Haber 163 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı’nın ilk özel hastanesi “Özel Yeni Sevgi Hastanesi” hizmete açıldı.
Geçtiğimiz günlerde hizmete giren, kısa sürede adını geniş kitlelere duyuran Reyhanlı Özel Yeni Sevgi Hastanesi, kapılarını basın mensuplarına açtı.
Son teknoloji ekipman ile donatılan, uzman doktorlar ve tecrübeli ekibi ile sağlık sektöründe örnek olma hedefi ile yola çıkan Reyhanlı Özel Yeni Sevgi Hastanesi, şimdiden yoğun rağbet görüyor.
CİHAZLARIN TAMAMI SIFIR…
Hastane ile ilgili basın mensuplarına bilgi veren Özel Yeni Sevgi Hastanesi genel müdürü Çetin Apiş, hastanedeki ekipmanların tamamının sıfır olduğunu ve hizmet alımı olarak değil, bu hastanenin malı olarak hepsinin yurtdışından satın alındığını dile getirdi. Toplamda 75 yataklı olan hastanenin her odasının tek kişilik olarak tasarlandığını söyleyen Apiş, hastanenin bitimine kadar toplamda 60 trilyon para harcandığına dikkat çekti. Kaliteden asla ödün vermeden her ekipmanın son teknolojiye sahip olması konusunda hassas davrandıklarını ifade eden Genel Müdür Çetin Apiş, “Sağlık sektörünün ne kadar önemli bir konu olduğunun farkındayız. Bu düşünce ve misyonla Hatay’a ilkleri yaşatmayı hedefliyoruz ve gerek Reyhanlı halkının gerekse Hatay halkının desteği ile örnek bir hastane olacağımızı taahhüt ediyoruz.”dedi.
EMAR VE TOMOGRAFİDE HATAY’DA İLK!
Hatay’da ilk olan 72 cm genişliğindeki emar cihazını ve 250 kg ağırlığa kadar işlem yapabilen bilgisayarlı tomografi cihazını Reyhanlı Özel Yeni Sevgi Hastanesine kazandırdıklarını söyleyen Hastane İşletme Müdürü Selçuk Tokdemir, ayrıca dört boyutlu ultrason cihazlarla faaliyete başladıklarını söyledi.
17 DOKTOR GÖREV YAPIYOR…!
Özel Yeni Sevgi Hastanesinde ikisi doçent, 17 doktor görev yapıyor. Bunun yanı sıra 120 sağlık çalışanı ile 55 hemşire istihdam ediliyor. Hastanede, Tomografi, Emar, Röntgen, Mamografi, Kemik Dansitometri, Endoskopi, Kolonoskopi, Ultrason, 4 boyutlu ultrason, Renkli Doppler, EEG, EMG, EFOR, Ekokardiyografi, Ritim Holter, Genel Yoğun Bakım, Koroner Yoğun Bakım, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Biyokimya Laboratuarı, Mikrobiyoloji Laboratuarı üniteleri ile hizmet sunuyor.
Ayrıca vatandaşların, (0326) 413 04 13 numaralı telefondan da hastaneye ulaşabileceği ifade edildi.
DSC_0540DSC_0545DSC_0554DSC_0558

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.