ŞİİR VE KOMPOZİSYON ŞAMPİYONLARI KIZ TEKNİK VE MESLEKİ ANADOLU LİSESİNDEN « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

18 Eylül 2021 - 11:53

ŞİİR VE KOMPOZİSYON ŞAMPİYONLARI KIZ TEKNİK VE MESLEKİ ANADOLU LİSESİNDEN

ŞİİR VE KOMPOZİSYON ŞAMPİYONLARI  KIZ TEKNİK VE MESLEKİ ANADOLU LİSESİNDEN
Son Güncelleme :

25 Kasım 2015 - 9:35

Bu Haber 57 kez okunmuştur.
reklam

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve 10 Kasım Atatürk’ü anma günü nedeniyle düzenlenen şiir ve kompozisyon yarışmasında ilçe şampiyonluğunu Reyhanlı Kız Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aldı.
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve 10 Kasım Atatürk’ü anma günü nedeniyle diğer okullarda olduğu gibi ilçedeki 10 lise öğrencileri arasında da şiir ve kompozisyon yarışması düzenlendi. Yapılan değerlendirme sonucu Cumhuriyet Bayramı için yazdığı şiiri Kız Mesleki ve Teknik Anadolu lisesinden Emine Dervişoğlu İlçe birincisi olurken, Merve Gök ve Necla Demir ise ilçe ikinciliğini aldı. Bu arada 10 Kasım Atatürk’ün ölüm yıldönümü nedeniyle yazdığı şiirle aynı okuldan Merve Kurum ilçe üçüncüsü oldu.
Okulda düzenlenen törenle öğrencilere ödüllerini veren okul müdür yardımcısı Ali İmran Durak, 10 lisenin bulunduğu ilçe genelinde aldıkları başarıdan dolayı öğrencilerini kutlayarak daha büyük başarılarla okulun adını duyuracaklarına inandığını söyledi.
(Haber Merkezi)
TOPLU HALDE

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.