SOSYAL MARKETLER, HER DAİM İHTİYAÇ SAHİPLERİNİN YANINDA « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

25 Ocak 2022 - 22:25

SOSYAL MARKETLER, HER DAİM İHTİYAÇ SAHİPLERİNİN YANINDA

SOSYAL MARKETLER, HER DAİM İHTİYAÇ SAHİPLERİNİN YANINDA
Son Güncelleme :

03 Ocak 2017 - 8:27

Bu Haber 10 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB) Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı öncülüğünde il genelinde faaliyet gösteren Sosyal Marketler, ihtiyaç sahibi her vatandaşa yardım eli uzatarak mutluluklara vesile oluyor.
Ev eşyalarından, giyime, okul malzemelerinden, ekmek dağıtımına kadar vatandaşların ihtiyaçlarını karşılayan Sosyal Marketler, bu anlamda sosyal yardımların hak temelli olarak ihtiyaç sahipleriyle buluşmasına köprü oluyor.
YAŞLARI KÜÇÜK, DAYANIŞMALARI YÜREKLERİ GİBİ BÜYÜK!
Özel Yaşam Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Kulübü’nün organize ettiği etkinlikte; İskenderun’da faaliyet gösteren Özel Yaşam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Özel Yaşam Anadolu Adalet Meslek Lisesi ve Özel Tek Ortaokulu öğrencileri ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılmak üzere kullanmadıkları kıyafetleri İskenderun Sosyal Marketlere bağışlayarak örnek bir davranışa imza attı.
YAŞITLARININ KIYAFET SIKINTISIYLA YENİ YILI KARŞILAMASINA GÖNÜLLERİ RAZI OLMADI
Yaşıtlarının kıyafet sıkıntısıyla yeni yılı karşılamalarına gönülleri razı olmayan koca yürekli öğrenciler, sosyal yardımlaşma konusundaki duyarlılıkları ile gönüllerde taht kurdular.
İskenderun’da faaliyet gösteren Sosyal Market’e araçlarla nakledilen kıyafetler, ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılmak üzere özenle düzenlenerek raflardaki yerini aldı.
SOSYAL MARKETLER, BAĞIŞÇILARLA İHTİYAÇ SAHİPLERİNİN ARASINDA BİR İYİLİK KÖPRÜSÜ
Hatay genelinde durumu iyi olan öğrencilerin, özellikle giyim konusunda sıkıntılar yaşayan ihtiyaç sahibi yaşıtlarına ulaştırılmak üzere kıyafet bağışı yapabilecekleri HBB Sosyal Marketleri, sosyal sorumluluk bilinciyle hareket eden vatandaşlardan gelecek bağışları ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak için kapılarını açık tutuyor.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.