Strateji Geliştirme Müdürlüğü Görev Yetkileri Hakkında Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

28 Ocak 2021 - 15:07

Strateji Geliştirme Müdürlüğü Görev Yetkileri Hakkında Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Strateji Geliştirme Müdürlüğü Görev Yetkileri Hakkında Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı
Son Güncelleme :

17 Şubat 2017 - 7:52

Bu Haber 1 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı Belediyesi’ne kurulan Strateji Geliştirme Müdürlüğünün görev yetkileri hakkında bilgilendirme toplantısı yapıldı.
Belediye toplantı salonunda gerçekleşen tanıtıma Başkan Hüseyin Şanverdi, yardımcıları Hüseyin Yumuşak ve Mehmet Arslan ile tüm daire müdürleri katıldı.
Müdürlüğe atanan M. Necip Porsnak’ın, slayt göterisi ile müdürlüğün görev ve yetkileri hakkında açıklamalarda bulunduğu toplantıda konuşan Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi, Strateji Geliştirme Müdürlüğü’nün görev ve yetkileri kapsamında ileriye dönük 5 yıllık strateji Geliştirme Planı yapılarak ilçenin kalkınmasına destek olunacağını söyledi. Şanverdi, “Halkımızın daha refah ve huzur içinde yaşaması için gerekli adımlar atılacak. Reyhanlı’nın Suriyelilerle birlikte 200 bine ulaşan nüfusunda, ölüm, doğum, evlilik, boşanmalar, genç ve yaşlılar tespit edilecek. Ayrıca, işsizlik oranı belirlenerek alınması gereken önlemler üzerine çalışma yapılarak halkımıza daha yararlı olunacak. Bunun yanında Türk ve Suriyelilerin daha iyi iletişim kurmalarını da sağlamak amacıyla çalışma içerisinde olacağız” dedi.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.